10.08.2017

Власна зуботехнічна лабораторія, дає нам можливість повністю контролювати процес виготовлення ортопедичної роботи від початку моделювання до моменту встановлення. Саме визначення “лабораторія” говорить про те, що це не просто майстерня, де на “коліні” підручними інструментами роблять зубні протези, а високотехнологічне виробництво.

На сьогоднішній день у нас працюють 30 техніків високого класу, Основою нашого колективу є висококласні фахівці зі стажем роботи більше 10 років.

Сучасні вимоги до естетичності, функціональності, точності зубних протезів змушують оснащувати лабораторію високотехнологічним обладнанням. Ми працюємо з найсучаснішим обладнанням і матеріалами. Фахівці зуботехнічної лабораторії регулярно підвищують свою кваліфікацію на курсах відомих українських і зарубіжних фахівців.

У нашій лабораторії виготовляються всі види ортопедичних конструкцій.

Всі етапи виготовлення кожної конструкції концентруються в руках одного техніка. Це допомагає уникнути найменших погрішностей.

Багаторічний досвід і індивідуальний підхід до кожного пацієнта дозволяють нам досягати якісних результатів в найкоротший термін.