Дитячий прийом

Стоматологія для дітей має серйозні відмінності від дорослої, адже питання розвитку і патології зубощелепної системи у дітей тісно пов’язані з загальними захворюваннями і процесами росту дитини. Своєчасні і регулярні відвідування дитячого стоматолога допоможуть не тільки розпізнати різні патологічні процеси, але і повинні створити у дитини позитивне ставлення до стоматолога.

      Наші дитячі стоматологи багато років діагностують та успішно лікують стоматологічні захворювання у дітей.

ПОСЛУГИ

– Знеболювання аплікаційної і ін’єкційне:

– Зняття зубного нальоту у дітей;

Діти не можуть ретельно чистити зуби, тому утворення зубного нальоту і зубного каменю у дітей – не така вже й рідкість. Зняття зубного нальоту і каменю є важливим заходом у профілактиці захворювань зубів і порожнини рота.

– Лікування карієсу:

Карієс (на стадії плями, середній, глибокий) – руйнування тканин зуба, що не зачіпає пульпу.

– Лікування пульпіту або періодонтиту;

При пульпіті запалюється судинно-нервовий пучок зуба (так званий нерв). Лікування полягає у видаленні запалених тканин і заповненні каналу кореня зуба пломбувальних матеріалів.

Періодонтит – запалення навколо кореня зуба. Лікування полягає у видаленні інфікованих тканин, протимікробну і протизапальну лікуванні, після чого проводиться пломбування кореневого каналу.

– Сріблення;

Це просочування розчином нітрату срібла. Сріблення перешкоджає росту бактерій і розвитку запалення пульпи.

– Глибоке фторування зуба;

Проводиться із застосуванням особливих емаль-запечатувальних препаратів. При нанесенні препарату він проникає глибоко в емаль, насичуючи її фтором, що сприяє зміцненню зубної емалі. Процедура рекомендована для профілактики карієсу, при підвищеній чутливості зубів, при «пухкої» емалі, після професійної чистки зубів.

– Закриття фиссур зуба герметиком;

Фіссури – боріздки на жувальній поверхні зуба. У них накопичується багато залишків їжі, поверхня зуба в цих місцях складніше очищається. Ризик розвитку карієсу – високий. Закриття фиссур герметиком (спеціальним лаком) знижує цей ризик, до того ж, насичує емаль зуба фтором, зміцнюючи її.

– Лікування захворювань слизової оболонки порожнини рота (обробка слизової протизапальними, антисептичними препаратами).

Широкий спектр пломбувальних матеріалів, в тому числі, пломби, які виділяють фтор, а так же, кольорові пломби для самих маленьких.