Ортодонтичний прийом

Технології, що дозволяють допомогти вам з виправленням прикусу відразу після повноцінного прорізування зубів

ПОСЛУГИ

– Діагностика;

Діагностичні процедури проводяться для виявлення патологій прикусу і ступеня їх вираженості. В діагностичний комплекс входить виготовлення і розрахунок по гіпсовій моделі, рентгенографія, ортопантомографія. Гіпсова модель щелеп пацієнта дозволяє отримати більш точну інформацію про стан зубо-щелепної системи, а також, підібрати оптимально відповідний для корекції апарат – знімний або незнімний.

– Виготовлення, встановлення, корекція, активація знімних апаратів різних типів складності;

Для дітей пропонуються трейнери, пластини та інші ортодонтичні (знімні і незнімні аппартати). Пред-ортодонтический тренер – це еластична силіконова капа, яка спрямовує постійні зуби при прорізуванні в правильне положення. Діти одягають її на ніч, що в більшості випадків попереджає подальші ортодонтические порушення. Цей метод застосовується для дітей до 7 років.

Знімні апарат являє собою пластмасову пластинку для верхньої або нижньої щелепи; Знімні апарати також кращі для корекції прикусу у дітей. Пластинка виготовляється індивідуально по найточнішим зліпкам і міцно утримується на зубах пацієнта. Під час їжі і чищення зубів діти знімають пластину. Для випрямлення викривлених зубів в знімному апараті використовують дротові дужки, петлі і пружини. При необхідності розширення щелепи вставляють розширюючий гвинт. Корекція і активація апаратів проводиться як правило 1 раз на місяць.

Незнімна апаратура (брекет-системи) кріпиться в роті на весь курс лікування;
Її елементи приклеєні до зубів і не знімаються. Цей метод ефективний для підлітків і дорослих. В даний час брекет-техніка є золотим стандартом виправлення прикусу.Перевагами брекетів є: можливість виправлення прикусу в будь-якому віці, вирівнювання зубів відбувається постійно без зусиль з боку пацієнта абсолютна нешкідливість для пацієнта, можливість переміщення зубів в 3-х площинах, що не можна зробити стандартними пластмасовими пластинками, відсутність негативного впливу на мову і їжу, прискорення процесу лікування, постійний лікарський контроль. Корекція і активація проводиться 1 раз на місяць.

Застосовуються брекет-системи: металеві – класичні, естетичні, коли колір і прозорість брекетів відповідає кольору і прозорості емалі зубів, і брекети практично непомітні.