Терапевтичний прийом

Терапевтичне відділення пропонує широкий спектр сучасних послуг з лікування та відновлення твердих тканин зубів.

Співробітники з увагою поставляться особисто до Вас, швидко і комфортно проведуть лікування, організовують додаткове обстеження і необхідні консультації з іншими фахівцями поліклініки для складання індивідуального плану лікування. Прийом пацієнтів здійснюється в кабінетах на одне або два робочих місця. В окремих кабінетах маніпуляції виконуються тільки в чотири руки. Відділення оснащене сучасним стоматологічним обладнанням, комплексом медичних приладів призначених для ефективного лікування кореневих каналів. Передбачено спеціальне освітлення для точного підбору кольору, виконується радіовізіографія, рентгендіагностика.

Для естетичної реставрації зубів використовуються американські, німецькі та японські матеріали, а також унікальні в естетичному відношенні композити.

Сучасні методи терапевтичного лікування ускладненого карієсу (пульпіту, періодонтиту, кісти та гранульоми) дозволяють в більшості випадків уберегти зуби від видалення. Наші лікарі багато часу приділяють ендодонтії і демонструють переконливі клінічні результати.

Профілактика – найважливіше завдання медицини в цілому і стоматології зокрема. Терапевти Бердянської міської стоматологічної поліклініки запропонують Вам різні доступні методи індивідуальної профілактики з використанням фтористих гелів різної концентрації, мінеральних ополіцскувачів, фтористих лаків, новітніх зубних паст.