Комп’ютерна томографія Planmeca ProMax 3D Mid

Великий вибір розмірів зображення.

Широкий спектр діагностичних завдань.

Дізнайтеся більше про ключові особливості рентгенів серії Planmeca 3D.

Справжній «все в одному»

Planmeca ProMax 3D Mid – рентген «все в одному»: КПКТ (Конусно-променева комп’ютерна томографія), включаючи 3D візуалізацію, цифрову 2D панорамну зйомку і цефалометрія і все це в одному апараті.

Регульовані розміри обсягів і режимів розширення

Planmeca ProMax ® 3D Mid відповідають безлічі діагностичних вимог імплантології, ендодонтії, пародонтології, ортодонтії, стоматологічної щелепно-лицевої хірургії та аналізу скронево-нижньощелепного суглоба. Це також відмінний інструмент для діагностики верхньощелепних пазух і захворювань дихальних шляхів.

Planmeca ProMax 3D Mid дозволяє вибрати розмір обсягу для будь-якої діагностичної мети з можливістю вибору її розташування, згідно з отриманими даними попереднього знімка.

Новаторство Planmeca – протокол зйомки з Ультра Низькою Дозою ™.

Рентгени Planmeca ProMax ® 3D дозволяють зйомку в унікальному режимі протоколу Planmeca Ультра Низькою Дози ™, що дозволяє отримання КПКТ з ще більш низьким променевим навантаженням на пацієнта, ніж при стандартній 2D панорамній зйомці. Цей новаторський протокол томографії заснований на інтелектуальних 3D алгоритмах, розроблених Planmeca, і дозволяє отримувати дані анатомії пацієнта з хорошою деталізацією при дуже низькій дозі опромінення.

Апарати Planmeca ProMax® 3D
Ключові особливості

 • Ідеальна роздільна здатність і рівень дози пацієнта завжди відповідає принципу ALARA (настільки мало, наскільки можливо)
 • Оптимальний розмір і розташування об’єму для кожного клінічного випробування
 • Спеціальні протоколи для діагностики щелепно-лицевої і амбулаторної хірургії, пародонтології, ендодонтії (лікування кореневих каналів зубів), ортодонтії
 • У ортопедичній стоматології. Дані КТ діагностики використовують для планування виду конструкцій, ефективно і безпечно розподіляють можливі жувальні навантаження на опорноутримуючий апарат зубів і імплантати.

Найпоширеніші запитання

Назвіть протипоказання

 • Єдине відносне протипоказання для обстеження цим методом – вагітність. Ми не радимо проходити діагностику в цей період.

Яка доза опромінення при діагностиці цим методом і чи безпечно це?

 • Під час дослідження ви будете піддаватися мінімально можливому променевому навантаженню. Доза опромінення становить не більше 30 мкЗв. Дослідження на спіральному томографі (СКТ) опромінює набагато більше: променеве навантаження в 10 разів вище! Метод є абсолютно безпечним, тому що доза опромінення становить менше 1% допустимого променевого навантаження за рік.

Як часто можна проходити діагностику?

 • Повторне дослідження проводиться в міру необхідності, але можливо зробити і частіше, за екстреними показаннями. За рік променеве навантаження не може перевищує 3500 мкЗ!

Скільки хвилин потрібно на процедуру?

 • Сама процедура займає дуже мало часу. Сканування виконується 14 секунд, час експозиції 4 секунди. Протягом 30 хвилин (або на наступний день при довгій черзі на обстеження) пацієнт отримує на руки компакт-диск із записаним обстеженням і безкоштовною програмою для перегляду та аналізу обстеження на комп’ютері.

Як підготуватися до процедури?

 • Особливою підготовки не потрібно. Для досягнення найкращої якості знімка, перед обстеженням, необхідно зняти прикраси.

Чи є протипоказання для дітей?

 • Ні. Особливість діагностики на КТ дозволяє встановлювати особливий режим експозиції для дітей в режимі ультранизької дози.

Одного знімка вистачить і для стоматолога-терапевта та для пародонтолога?

 • Бувають різні обсяги (області) сканування і для різних цілей. При повному скануванні 2-х щелеп обсягу інформації досить для всіх фахівців: хірургів-імплантологів, пародонтологів, стоматологів-терапевтів, ортодонтів, ортопедів і ЛОР-лікарів.

Ціни

від 01.04.2019 року

 

Найменування послуги

Ціна, грн.

Панорамна рентгенографія 130
КТ сигмент 4х5 см. 160
КТ сигмент 4х8 см. 310
КТ одна щелепа  10х6 см. 410
КТ дві щелепи 10х10 см. 610
КТ дві щелепи + СНЩС 610
КТ навколоносових пазух 14х7 см. 460
КТ черепа 20х17 см. 800
КТ СНЩС двух суглобів відкритий рот 450
КТ СНЩС двух суглобів закритий рот 450
Рoздруківка скриншотів зони дослідження КТ 150